Informacija apie papuošalą

Akcija!
Vienetinė apyrankė iš perlų, lazurito, ametisto, pirito, akvamarino, mėnulio akmens, citrinoVienetinė apyrankė iš perlų, lazurito, ametisto, pirito, akvamarino, mėnulio akmens, citrino

Vienetinė apyrankė iš perlų, lazurito, ametisto, pirito, akvamarino, mėnulio akmens, citrino

38.00  32.30 

Nuolaida baigsis už:

Užsegimas nerūdijančio plieno. Suverta ant siūlo su mazgeliais

Nedelskite! Turime tik: 1

Išvalyti

Dalintis

blank

Akvamarinas – ramybės, aiškumo ir dvasinės šviesos akmuo

Akvamarinas – tai vienas iš žaviausių brangakmenių, garsėjantis savo švelnia mėlyna ar žalsvai mėlyna spalva, primenančia skaidrų vandenyną. Jo pavadinimas kilęs iš lotynų kalbos žodžių aqua (vanduo) ir marina (jūra), todėl akmuo nuo seno siejamas su vandens stichija, sielos ramybe, vidine švara ir aiškumu. Tai berilo atmaina, kaip ir smaragdas, tačiau skiriasi savo spalvine gama ir energinėmis vibracijomis.

Mineraloginės savybės

Akvamarinas dažnai randamas kartu su kitais mineralais, ypač pegmatitinėse uolienose. Tame pačiame kristaliniame telkinyje arba net tame pačiame mėginyje gali pasitaikyti tokių mineralų kaip muskovitas (blizgantis žėrutis), kalnų krištolas (skaidrus kvarcas), lauko špatas (mikroklinas arba ortoklazas), juodasis turmalinas (šerlas), rožinis turmalinas (elbaitas), dūminis kvarcas ir net bespalvė berilo atmaina – gošenitas. Šie mineralai ne tik papildo akvamarino grožį, bet ir sustiprina jo energetinį poveikį, sukurdami galingas kristalines kombinacijas.

Akvamarino kokybė vertinama pagal jo spalvą, skaidrumą, švarumą ir švytėjimą. Itin Aukštos kokybės akvamarinai pasižymi intensyvia, tolygiai pasiskirsčiusia šviesiai mėlyna arba žalsvai mėlyna spalva, yra skaidrūs, be matomų intarpų. Vidutinės kokybės egzemplioriai gali turėti natūralių įtrūkimų, debesuotumo ar spalvinių perėjimų, o žemesnės kokybės akmenys dažnai yra drumsti, su aiškiais įtrūkiais, kurie vis dėlto laikomi natūralia kristalo augimo dalimi ir nereiškia, kad akmuo energetiškai silpnas – priešingai, tokie akmenys neretai turi unikalų charakterį ir stiprią dvasinę energiją.

Neskaidrūs arba matiniai akvamarinai taip pat yra natūralūs, jų energija gali būti net dar švelnesnė, žemiškesnė ir labiau raminanti nei brangakmenio kokybės kristalų. Tokie akmenys puikiai tinka dirbant su intuicija, emociniu išvalymu bei vidine tyla.

🔹 Cheminė sudėtis: Be₃Al₂Si₆O₁₈ (berylis, aliuminis, silicis)

🔹 Kietumas pagal Mohso skalę: 7,5–8

🔹 Kristalinė sistema: heksagoninė

🔹 Tankis: 2,68–2,80 g/cm³

🔹 Spalva: nuo šviesiai mėlynos iki žalsvai melsvos

🔹 Skaidrumas: nuo matinio iki visiškai skaidraus

Akvamarinai dažniausiai randami Brazilijoje, Pakistane, Madagaskare, Nigerijoje, Mozambike, Rusijoje. Brangiausi yra šviesiai mėlyni, skaidrūs akvamarinai, nors žalsvi egzemplioriai taip pat turi stiprų energetinį poveikį.

Energetinės savybės

Akvamarinas laikomas ramybės, tyrumo ir sąmonės išplėtimo akmeniu. Jis rezonuoja su gerklės čakra, todėl ypač naudingas tiems, kurie nori aiškiai ir ramiai išreikšti savo mintis bei jausmus. Akvamarinas padeda atrasti tiesą savo viduje, išsilaisvinti nuo baimių, stiprina intuiciją ir sąžiningumą. Jis ramina protą, mažina stresą, nerimą, padeda atsipalaiduoti. Skatina sąmoningumą, vidinį aiškumą ir minčių švarą. Akvamarinas padeda įveikti bendravimo baimes, išlaisvina balsą, todėl ypač tinka viešai kalbantiems žmonėms. Jis skatina atlaidumą, meilę sau ir kitiems. Nuo senų laikų laikomas keliautojų akmeniu – jūreiviai jį nešiodavo kaip apsaugą. Taip pat jis naudingas meditacijoms, sapnų aiškinimui ir intuicijos lavinimui. Akvamarinas neša šviesią, vandens stichijos energiją, kuri padeda paleisti emocinius blokus, išvalyti mintis ir švelniai nušviesti vidinį kelią. Tai akmuo, kuris moko plaukti per gyvenimą su pasitikėjimu, tekėti kartu su savo likimu, o ne prieš srovę. Jis tinka tiems, kurie ieško gilesnio ryšio su savimi, siekia išgirsti savo intuiciją, susigrąžinti vidinę taiką ir išgryninti gyvenimo kryptį. Akvamariną dažnai renkasi tie, kurių siela jau nubudo arba pradėjo busti – tai reiškia, kad šis kristalas padeda atsiverti sielai, pašalindamas tam trukdančius vidinius blokus. Nešiojant žydrąjį berilą, stiprėja intuicija, ryšys su aukštesniuoju Aš, lavėja ekstrasensoriniai gebėjimai ir spartėja sąmonėjimo procesas, jei žmogus yra sąžiningas su savimi ir aplinkiniais. Akvamarinas skatina teisingumą, pasiaukojančią meilę, toleranciją, supratimą, drąsą, įžvalgą, vidinę ramybę, ištvermę ir dvasinį įkvėpimą. Jis apvalo mintis, emocijas, ramina baimes ir išsiblaškymą. Taip pat stiprina mąstymo greitį, intelektualinę saviraišką, pasitikėjimą savimi bei darbštumą. Šis kristalas atgaivina visas subtiliąsias sistemas ir yra puikus palydovas meditacijose bei maldose. Patartina jį nešioti sutuoktiniams, siekiantiems atgaivinti tarpusavio ryšį ir supratimą. Akvamarinas taip pat saugo nuo pavojų kelionėse.

Istoriniai ir kultūriniai aspektai

Senovėje akvamarinas buvo laikomas jūrų dievų akmeniu – romėnai tikėjo, kad jis priklauso jūros deivei Salacijai, o graikai – Poseidonui. Jūreiviai tikėjo, kad šis kristalas apsaugo nuo audrų, skatina saugią kelionę ir padeda rasti kelią per rūką ar neramias bangas. Jis taip pat buvo naudojamas kaip meilės akmuo, nešiojamas siekiant išsaugoti ištikimybę ir harmoniją santuokoje.

 

Kaip atskirti tikrą akvamariną

✔ Tikras akvamarinas yra gana kietas, tad neįbrėžiamas nagais; ✔ Jis neturėtų turėti oro burbuliukų – tai dažnas stiklo klastočių bruožas; ✔ Spalva tolygi, tačiau ne „sintetinė“ – tikri akmenys gali turėti subtilius spalvų niuansus, intarpus; ✔ Po šviesa spindesys švelnus, „švarus“, o ne plastikinis ar per ryškus.

Apibendrinimas

Akvamarinas – tai šviesos, ramybės ir intuicijos akmuo, kuris padeda įžvelgti tiesą, sustiprinti balsą ir paleisti vidines įtampas. Jis moko drąsiai eiti per gyvenimo bangas, būti švelniam, bet tvirtam, ir pasitikėti savimi net tuomet, kai horizontas apsiniaukęs.

Tai kristalas, kuris atveria širdį, nuvalo protą ir nuramina sielą – lyg vandenyno šnaresys vėlyvą vakarą. 🌊💙

blank

Ametistas – tai įvairiausių violetinės spalvos atspalvių kvarcas. Spalva gali būti nuo šviesiai alyvinės iki sodriai purpurinės.
Graikų mitologijoje titanas vardu Rėja padovanojo vyno dievui Dionisui ametistą, kad šis išsaugotų blaivų protą. Akmuo puikiai tiks norint nuraminti mentalinę įtampą, palaikyti ramias mintis, koncentraciją ir susikaupimą. Padeda suvaldyti pykčio priepuolius, susierzinimą ir kitas neigiamas emocijas. Saugo nuo pavojų, nužiūrėjimo, stiprina atmintį. Sužadina dvasinį suvokimą, samoningumą, drąsą, fantaziją, valią. Moko atsisakyti blogų įpročių ir iliuzijų. Ramina nervų sistemą, mažina galvos skausmą.
Violetinė spalva veikia raminančiai, skatina vaizduotę, siejama su septinta viršugalvio čakra.

Ametisto kristalai padeda išvystyti gebėjimą kritiškai analizuoti savo emocijas. Įvertinti jų svorį bei svarbą ir nuspręsti kada pasitikėti jomis, o kada verčiau vadovautis šaltu protu. Jeigu Jūs esate empatiškas ir labai emociškai jautrus žmogus, ametistas įneštų į Jūsų gyvenimą daugiau aiškumo ir ramybės. Padėtų ramiau reaguoti į aplink Jus vykstančius įvykius ir kitų žmonių įtaką. Ypač emocinę.

Ametistas padės išgirsti ir geriau pajausti kitų rūpesčius ir nuogastavimus. Suformuluoti aiškius, praktiškus sprendimus. Dėl to gerėja santykiai su aplininiais žmonėmis, Jūs išliksite ramesnis nepaisant nuomonių nesutapimų ir ginčų.

Ametistas randamas Brazilijoje, Urugvajuje, Kanadoje, Indijoje, JAV, Rusijoje, Šiaurės afrikoje, Prancūzijoje. Daugiausiai jo būna magminių uolienų tuštumose – žeodose.

blank

Citrinas – saulės energijos, gaivos ir vidinės galios akmuo

Citrinas – tai geltonos spalvos kvarco atmaina, pasižyminti šilta, saulės šviesą primenančia energija. Jis siejamas su džiaugsmu, gausa, pasitikėjimu savimi ir kūrybiškumu. Šis akmuo aktyvina saulės rezginio čakrą, suteikia gyvybingumo, motyvacijos ir padeda įveikti pesimizmą bei abejones.

Mineraloginės savybės

🔹 Cheminė sudėtis: SiO₂ (silicio dioksidas)
🔹 Kietumas pagal Mohso skalę: 7
🔹 Tankis: 2,65 g/cm³
🔹 Kristalinė sistema: trigoninė
🔹 Spalva: nuo šviesiai geltonos iki sodriai auksinės ar rusvos
🔹 Skaidrumas: nuo skaidraus iki pusiau skaidraus

Natūralus citrinas randamas Brazilijoje, Madagaskare, Rusijoje, Ispanijoje, Zambijoje. Jis susidaro esant specifinėms geoterminėms sąlygoms, kai geležies priemaišos kvarce nudažo jį šiltai geltonais tonais.

Dauguma rinkoje parduodamų „citrinų“ iš tikrųjų yra kvarco atmainos, kurios spalvą įgavo dėl kaitinimo. Populiariausias būdas – violetinio kvarco (ametisto) kaitinimas aukštoje temperatūroje, dažniausiai apie 470–560 °C. Kaitinimo metu kvarce esantys geležies elementai keičia oksidacijos laipsnį, dėl to spalva iš violetinės pereina į geltoną ar oranžinę.

Kaitintas ametistas dažnai turi išlikusius buvusio kristalo bruožus – dantytą formą su trumpa, skaidria viršūne ir balta, neskaidria šaknimi. Būtent balti „debesėliai“ ar aiškiai matoma balta pagrindo zona leidžia atskirti jį nuo natūralaus citrino, kuris dažniausiai būna tolygios spalvos ir neturi baltų intarpų ar pagrindo.

Kitas metodas – dūminio kvarco kaitinimas ar apšvitinimas gama spinduliuote. Tokie kristalai įgauna gelsvai rusvą ar net žalsvą atspalvį, kuris kartais būna artimesnis natūraliam citrinui nei kaitintas ametistas. Kai kuriais atvejais dūminis kvarcas ir natūralus citrinas gamtoje susijungia į vieną kristalą – vadinamą dūminiu citrinu.

✔ Struktūra: Kaitinto ametisto ar dūminio kvarco struktūra dažnai lieka tokia pati kaip pirminio kristalo. Kaitintame ametiste gali būti matoma buvusi violetinė spalva ar ryški spalvinė perėjimo zona, o dūminio kvarco atveju – originalus rūko efektas išlieka gilesniuose sluoksniuose.

✔ Kilmė ir autentiškumas: Natūralūs citrinai yra retesni ir gerokai brangesni. Jie susidaro gamtoje dėl geležies oksidacijos, be žmogaus įsikišimo. Kaitintas ametistas paprastai būna intensyvios oranžinės ar net deginančios geltonos spalvos, kuri neįprasta natūraliam citrinui.

✔ Mineraloginiai skirtumai: Ametistas ir dūminis kvarcas, nors priklauso tai pačiai kvarco grupei, turi skirtingą kristalų gardelės struktūrą bei chromoforus – cheminius elementus, atsakingus už spalvą. Kaitinant šie elementai keičiasi, bet mikroskopiniai skirtumai išlieka ir skiriasi nuo natūraliai susiformavusio citrino.

Rinkoje taip pat pasitaiko stiklo, plastiko ar metalo garais dengto kvarco („aura kvarco“), kuris parduodamas kaip citrinas, todėl renkantis akmenį svarbu įvertinti jo išvaizdą, struktūrą, kilmę ir vibraciją. 

Energetinės savybės

Citrinas yra gyvybinės energijos, džiaugsmo ir kūrybos akmuo. Jis padeda atgauti pasitikėjimą savimi, išlaisvinti kūrybinį potencialą ir nebijoti išreikšti save pasauliui. Puikiai tinka tiems, kurie nori peržengti ribojančius įsitikinimus, pradėti naujus projektus ar išsilaisvinti iš vidinės inercijos. Tai saulės, šviesos akmuo, kuris veikia žmogaus saulės rezginį ir yra vienas stipriausių gyvybinės energijos tonizatorių. Savo saulės šviesa ir energija, veikdamas saulės rezginį, jis užpildo žmogaus dvasią pozityvumu ir teigiama energija. Šis akmuo padeda pajusti laisvę, išsivaduoti iš baimių, sunkumų, monotonijos, skatina įveikti depresiją, išsivalyti tamsiausias sielos ir minčių kerteles. Citrinas skatina veikti drąsiai, pajusti tikrovę: suprasti save bei aplinką, siekti tobulumo, savirealizacijos, kūrybiškumo, gerina nuotaiką ir suteikia jėgų veikti bei įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Citriną galima vadinti “verslininku” akemeniu, nes jis moko siekti turtų, gyventi visiškoje gausoje ir pertekliuje. Tai geros nuotaikos, veržlumo, energijos, ramybės, laimės ir pilnatvės akmuo, kuris padeda visame kame išlaikyti balansą.

Jis:

  • Skatina džiaugsmą, entuziazmą, žaismingumą;
  • Padeda atsikratyti baimių, kaltės ir abejonių;
  • Skatina asmeninę galią, savivertę ir pasitikėjimą;
  • Padeda suaktyvinti gausos ir klestėjimo energiją, todėl dažnai laikomas „prekybininkų akmeniu“;
  • Suteikia psichologinės apsaugos nuo aplinkinių negatyvumo;
  • Naudojamas manifestacijos praktikose ir tikslų vizualizavimui.

Citrinas – tai saulės spindulys kristalo pavidalu. Jis pripildo šviesos, drąsos, pozityvumo ir kūrybos. Jis įkvepia veikti ir gyventi su atvira širdimi bei pasitikėjimu. Citrinas puikiai tiks tiems, kurie ieško balanso tarp vidinės šviesos ir išorinio pasaulio galimybių.

blankLazuritas (lapis lazuli) – tai ne mineralas, o uoliena, nes susideda iš keliolikos skirtingų mineralų, o lazuritas užima svarbiausią vietą. Baltos spalvos suteikia kalcitas, o auksinio žybsėjimo – piritas. Lazurito sodri mėlyna spalva skatins pasitikėjimą savimi, palaikys ir padrąsins nebijoti išreikšti savo asmenybę. Šis akmuo gali atlikti sielos vedlio funkciją – pakreips tinkama linkme, skatins išgirsti sielos balsą ir paspartins dvasinį augimą. Lazuritas atneša sėkmę ir suteikia išminties, veja šalin liūdnas mintis, skatina vidinę stiprybę, plečia sąmoningumą.

blankMėnulio akmuo priklauso lauko špatų grupei kaip ir labradoritas ar saulės akmuo. Mėnulio akmens spalva gali būti balta, pilka, rusva, persikinė, kreminė, spindinti (irizuojanti) melsva, pilkai melsva, pieniškai blyškiai šviečianti (ši irizacija vadinama aduliarescencija) ar visai bespalvė.
Baltas mėnulio akmuo, kuris irizuoja melsva spalva, dar vadinamas vaivorykštiniu mėnulio akmeniu.
Labai dažnai vietoje tikro mėnulio akmens pardavinėja imitaciją iš stiklo, kitaip vadinama opalitu.
Mėnulio akmuo labai tinka, jeigu norisi atskleisti savo moterišką prigimtį ir telepatinius bei ekstrasensorinius gebėjimus, tuo pačiu stiprindamas intuiciją. Neša dvasinę ramybę ir taiką. Sustiprina maldas moteriškoms dievybėms. Ramina nestabilias emocijas ir neramų protą (nešiojant ant nelaimingos rankos), skatina kūrybiškumą ir domėjimąsi dvasiniais dalykais. Vyrams padeda tapti empatiškesniems, labiau pasikliauti savo jausmais, mokina gerbti moterišką lytį. Šis mineralas mažina įtampą ir nerimą, įvairias baimes, harmonizuoja energetinį lauką, neutralizuoja neigiamas emocijas. Subalansuoja moteriškus harmoninius svyravimus, ramina menstruacinius skausmus, pogimdyvinius ir klimakterinius nusiskundimus. Skatina vaisingumą. Patartina nešioti toms moterims, kurioms sunku išlaikyti ilgalaikius santykius su vyrais bei tiems, kurie turi problematiškus santykius su motina.

blank Perlas, tai gamtinės kilmės organinis mineralas, užaugintas moliusko viduje. Perlai gali būti įvairių spalvų, tačiau baltų atspalvių pasitaiko dažniausiai. Jie auga tiek sūriame, tiek gėlame vandenyje. Perlai – tai skaistybės, tyrumo, dvasinio augimo bei motinystės simbolis. Perlai moko gyvenimo išminties, pasitelkiant kasdienius išgyvenimus. Šis mineralas suteikia vidinio saugumo bei saugo nuo išorinių nelaimių, nesėkmingų sandorių ar neapgalvotų poleigių. Ramina emocijas, harmonizuoja aurą, sustiprins tokias teigiamas žmogaus savybes kaip sąžiningumas, dorumas, lojalumas, mielaširdiškumas, dosnumas, rūpestingumas. Gali pritraukti užtarnautą sėkmę ir meilę bei klestėjimą, jei žmogus stengiasi gyventi vystydamas savo teigiamas savybes. Suteikia vidinio pasitikėjimo, neleidžia pasimesti gyvenimo chaose, nes skatina tikėjima aukštesnėm jėgom. Sakoma, kad perlai padeda palaikyti jaunystę, grožį, skaistina odą.

blank

Piritas – auksu spindintis sėkmės, apsaugos ir vidinės stiprybės akmuo

Piritas – tai vienas iš įspūdingiausių mineralų, kurio metalinis auksinis blizgesys nuo senovės traukė žmonių dėmesį ir kėlė susižavėjimą. Dėl savo išvaizdos jis dažnai vadinamas “kvailių auksu”, tačiau iš tikrųjų šis akmuo turi kur kas daugiau vertingų savybių nei tik panašumą į auksą. Ezoterikoje piritas laikomas apsaugos, gausos, energijos ir dvasinės stiprybės simboliu, kuris padeda ne tik materialinėje, bet ir dvasinėje srityje.

Pirito mineraloginės savybės

Piritas – tai geležies sulfidas (FeS₂), kuris susiformuoja įvairiuose geologiniuose procesuose. Jis randamas kristalinės formos su ryškiomis kubinėmis ar pentagon-dodekaedrinėmis struktūromis, kurios gamtoje atrodo kaip natūraliai susiformavę geometrijos stebuklai.

🔹 Cheminė sudėtis: FeS₂ (geležies sulfidas)
🔹 Kietumas pagal Mohso skalę: 6–6,5 (vidutiniškai kietas)
🔹 Tankis: 4,9–5,2 g/cm³
🔹 Spalva: aukso geltona, blizgi
🔹 Kristalinė forma: kubinė, kartais masyvi ar dendritinė
🔹 Lūžis: netaisyklingas, kriaukliškas

Pirito randama visame pasaulyje, tačiau geriausios kokybės egzemplioriai aptinkami Ispanijoje, Italijoje, JAV, Peru, Kinijoje ir Rusijoje. Ypač vertinami kubiniai pirito kristalai iš Ispanijos La Riochos regiono, kurie atrodo kaip tobulai nušlifuoti gamtos kūriniai.

Pirito energetinės savybės

Tai labai energetiškai stiprus mineralas – pagrindinės jo savybės yra gyvybingumas ir galinga apsauga. Jis saugo žmogų nuo negatyvios aplinkos poveikio, neutralizuoja negatyvų lauką. Kai žmogui iškyla grėsmė, piritas apgaubia jį savo energija ir saugo nuo išorinių pavojų. O esant fiziniam ir emociniam išsekimui, šis akmuo sužadina energijos tekėjimą ir pripildo vitaline jėga.

Piritas yra norų materializacijos akmuo. Jis padeda pritraukti palankias aplinkybes, klestėjimą, sėkmę, gerus draugus, didina energiją ir vidinį potencialą. Jis skatina pasitikėjimą savimi, padeda atsikratyti nepilnavertiškumo jausmo ir stiprina ryžtą veikti. Tai akmuo, kuris skatina žmogų tobulėti – jis padeda išlaisvinti savo talentus, atskleisti stipriąsias puses, gerina intelektą, logiką ir atmintį.

Be to, piritas padeda, kai žmogų kankina melancholija, bloga nuotaika ar depresija. Jis suteikia žvalumo, energijos ir gerų minčių antplūdį, padeda atsikratyti neigiamų emocijų ir grąžina gyvybingumą. Taip pat padeda geriau pažinti save, nepaviršutiniškai apmąstyti tai, kas vyksta žmoguje ir jo aplinkoje, padeda susivokti situacijose ir pažvelgti į jas iš skirtingų kampų. Skatina visa ko pažinimą ir savo vertės pajautimą. Tai galingas apsaugos, savęs pažinimo ir šviesių minčių akmuo, kuris saugos, padės atskleisti talentus ir atneš tikrą gyvenimo suvokimą.

Istorija ir įdomūs faktai apie piritą

Piritas buvo naudojamas dar senovės civilizacijose, kur jis buvo laikomas šventu akmeniu ir apsaugos simboliu. Senovės graikai ir romėnai tikėjo, kad piritas turi ugnies dvasią, nes, trenkus į jį metalu, jis skleidžia kibirkštis. Dėl šios savybės piritas buvo naudojamas kaip ugnies uždegimo priemonė prieš išrandant degtukus.

Viduramžiais alchemikai laikė piritą magišku akmeniu, nes tikėjo, kad iš jo galima išgauti auksą. Nors tai buvo klaidinga prielaida, pirito blizgesys ir struktūra kėlė didelį susižavėjimą. Inkai ir actekai naudojo piritą kaip veidrodžius ritualuose – manyta, kad į jį galima žiūrėti kaip į langą į kitus pasaulius arba norint išvysti ateitį.

Šiandien piritas naudojamas ne tik papuošalams, bet ir įvairioms technologijoms – anksčiau jis buvo svarbus sieros rūgšties gamyboje, o dabar kai kurie jo tipai naudojami kaip puslaidininkinės medžiagos.

Kaip naudoti piritą kasdieniame gyvenime?

Pirito energija geriausiai atsiskleidžia, kai jis naudojamas sąmoningai ir su tam tikru tikslu:

💰 Turtui pritraukti – piritą galima laikyti piniginėje, darbo vietoje ar prie kasos aparato, kad skatintų finansinį stabilumą ir sėkmę.
🛡 Apsaugai – kaip talismanas, piritas nešiojamas apsaugai nuo neigiamos energijos ir energetinių vampyrų.
🔥 Energijai ir motyvacijai – laikant piritą rankose meditacijos metu arba nešiojant jį kaip papuošalą, stiprėja vidinė jėga, valia ir entuziazmas.
🧠 Protinio aiškumo ir sprendimų priėmimo gerinimui – padeda koncentruotis, logiškai mąstyti ir rasti praktinius sprendimus sudėtingose situacijose.

Pirito priežiūra

Kadangi piritas sudarytas iš geležies sulfido, jis gali oksiduotis esant drėgmei, todėl jį reikia laikyti sausoje vietoje, atokiau nuo vandens. Jei piritas pradeda rūdyti, jį galima nuvalyti sausu šepetėliu arba švelnia servetėle. Taip pat svarbu piritą reguliariai energetiškai išvalyti – jį galima palaikyti ant hematito, kitos kvarcinės drūzos ar smilkyti šalaviju ar palo santo.

Piritas – tai ne tik akmuo, bet ir energijos šaltinis, galintis įkvėpti, apsaugoti ir padėti siekti didelių tikslų. Jo auksinis švytėjimas simbolizuoja ne tik materialinę, bet ir dvasinę gausą, skatinančią drąsiai eiti pirmyn ir neprarasti ryžto.

  • Sukurti paskyrą
Pamiršote savo slaptažodį? Prašome įvesti savo el. pašto adresą. Jūs gausite nuorodą sukurti naują slaptažodį per el. paštą.
Mūsų e. parduotuvėje galite apsipirkti ir be paskyros, tačiau visuomet patogu ją turėti :)
Prekių krepšelis Prekė išimta iš krepšelio. Grąžinti Turite NUOLAIDŲ kuponą?
  • Krepšelyje nėra prekių.