Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimo ir keitimo sąlygos ir instrukcija


Apie prekių grąžinimą nedelsdami (ne vėliau nei per 14 dienų nuo prekės pristatymo arba atsiėmimo momentoinformuokite mus el. paštu pagalba@goldstein.lt, laiško “Subject” eilutėje nurodydami savo prekių įsigijimo PVM sąskaitos-faktūros numerį ir prierašą “Grąžinamos prekės”. Laiške nurodykite prekės pavadinimą ir trumpai aprašykite prekės grąžinimo priežastį. Kokybiškos prekės privalo būti grąžinamos tiksliai tokios būklės, kokią gavote – nepažeistos, originalioje, nepažeistoje pakuotėje, nenaudotos ir nepraradusios savo prekinės išvaizdos. Supakuokite prekes saugiai (tam galite panaudoti dėžutę, kurioje jas gavote iš GOLDSTEIN.lt), pridėkite gautą sąskaitą ir išsiųskite registruotu paštu:

Grąžinamos GOLDSTEIN.lt prekės
Ruslanas Tkač
A.Vienuolio g. 14-34
LT-01104 Vilnius

Prie siuntėjo duomenų nurodykite savo vardą, pavardę, adresą bei telefono numerį.


Jeigu norite pakeisti prekes kitomis, rašykite mums el. laišką pagalba@goldstein.lt
el. laiške apie papuošalų grąžinimą nurodykite prekių pavadinimus arba nuorodas. Tuo atveju, jeigu naujų prekių vertė viršys grąžinamų prekių vertę, Jūs galėsite padengti skirtumą apmokėdami mūsų atsiųstą sąskaitą. Keičiamas prekes išsiųsime, kai gausime ir patikrinsime Jūsų grąžinamus papuošalus. Tuo atveju, jeigu naujų prekių vertė bus mažesnė nei grąžinamų prekių vertė, mes per 14 d. grąžinsime Jums pinigus į nurodytą sąskaitą.


Naujausi papuošalai

Natūralūs akmenys  • Sukurti paskyrą
Pamiršote savo slaptažodį? Prašome įvesti savo el. pašto adresą. Jūs gausite nuorodą sukurti naują slaptažodį per el. paštą.
Mūsų e. parduotuvėje galite apsipirkti ir be paskyros, tačiau visuomet patogu ją turėti :)
Prekių krepšelis Prekė išimta iš krepšelio. Grąžinti Turite NUOLAIDŲ kuponą?
  • Krepšelyje nėra prekių.